Sosyal Medya

Hakkımızda

Öncü Hastane

Oncu-HastaneTürkiye’de özel hayvan hastanesinin öncülerinden olan Pet Hospital Hastaneler Grubu; pet sağlık sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda, geleceğe yönelik yaptığımız yatırımlar ve atılımlarla yolumuzda güvenli adımlarla ilerliyoruz. Uluslararası standartları benimseyen, çağdaş alt yapımız ve uzman ekibimizle birlikte, Türkiye’ye gelişmiş ülke standardında hizmet vermenin gururunu taşıyoruz.

 

 

 

 

Misyonumuz

MisyonumuzBütün petlere yüksek kalitede sağlık hizmeti sunmak, pet sağlık sektöründe iş imkanı yaratarak ülkemize hizmet etmek,personelimizin sürekli gelişmesini ve güven içinde mutlu çalışmasını sağlamak.

 

 

 

 

 

Vizyonumuz

VizyonumuzUluslararası platformda tanınan, dünya standartlarında, çagdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden,diğer sağlık kuruluşları tarafından örnek alınan sağlık kurumu olmak.Yurt içinde ve yurt dışında tüm hastalarımıza en yüksek kalitede eşit bakım hizmeti veren,petlerinizin kendilerini güven içinde hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandığı sağlık kurumları zinciri oluşturmak.

 

 

 

 

Veteriner Franchise

FranchisePet Hospital markası Türkiye’nin ilk ve tek Franchise uygulayan Hayvan Hastanesi’dir.

Pet sağlığı konusunda kurulduğundan beri uygulaya geldiği ve sürekli yükselttiği “Pet Hospital Standartları” onun her zaman “en iyi” olarak anılmasını sağlamaktadır.

Pet sahiplerinin bize verdiği “Şehrin En İyisi” unvanı standartlarımızı devamlı yükseltmede tek ve yeterli itici güçtür.

Siz de Türkiye’ nin neresinde olursanız olun Pet Hospital’ ın size sunacağı yüksek hizmet standartlarını ve profesyonel işletme sistemini yakalayarak, hazır müşteri portföylü kliniğinize sahip olabilirsiniz. Bir adım önde başlamak için …

 

Tıbbi Birim ve Tanı Üniteleri
Acil 7/24

Acil tıp, sağlık hizmetinin vazgeçilmez parçasıdır. acil servisimizde petleriniz her zaman uzman bir  hekim tarafından değerlendirilir. Kesintisiz laboratuvar ve görüntüleme desteği ile kritik anlarını hiç boşa harcamayız.

Her iki hastenemizde 7/24 sizlere her konuda hizmet verebilecek ekip ve ekipmana sahiptir.

Genel Cerrahi Operasyonları
Ortopedi Operasyonları
Doğum ve Jinekolojik Operasyonlar
Kardioloji
Dermatoloji
Siz Sadece Sevin
Siz sadece sevin sloganıyla yola çıkan Pet Hospital her türlü pet hastalığında yanınızda.