Kurumsal

Siz Sadece Sevin...

Türkiye' de Öncü Hastane

1994 yılında yola çıktığımızdan beri pet sağlık sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda, geleceğe yönelik yaptığımız yatırımlar ve atılımlarla yolumuzda güvenli adımlarla ilerliyoruz. Uluslararası standartları benimseyen, çağdaş alt yapımız ve uzman ekibimizle birlikte, Türkiye’ nin en büyük hayvan hastanesi olarak gelişmiş ülke standartlarında hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.
Pet sağlığı sektöründe gelişmiş ülkeler seviyesinde bina, ekipman ve bilimsellik alanında yatırımlar yaparak Türkiye’deki portföyüne en iyi hizmeti sunmak, kaliteli ve üst düzey hizmeti geliştirerek tercih sebebi olmaya devam etmeyi amaçlar.

Türkiye’ nin en büyük hastanesi olarak hayvan sağlığına en az insanlar kadar değer verip kaliteli ve konforlu hizmet sunmak.

Pet Hospital markası Türkiye’ nin ilk ve tek Franchise uygulayan Hayvan Hastanesi’ dir.

Pet sağlığı konusunda kurulduğundan beri uyguladığı ve sürekli yükselttiği “Pet Hospital Standartları” onun her zaman “en iyi” olarak anılmasını sağlamaktadır.

Pet sahiplerinin bize verdiği “Şehrin En İyisi” unvanı standartlarımızı devamlı yükseltmede tek ve yeterli itici güçtür.

Siz de Türkiye’ nin neresinde olursanız olun Pet Hospital’ ın size sunacağı yüksek hizmet standartlarını ve profesyonel işletme sistemini yakalayarak, hazır müşteri portföylü kliniğinize sahip olabilirsiniz. Bir adım önde başlamak için değerli meslektaşlarımızı birlikte çalışmaya davet ediyoruz …

"Pet Hospital ile yeniliğe merhaba…"

Siz Sadece Sevin