Sağlık Güvencesi

Yeni !!!

Öncü Hastane Pet Hospital;

Petlerimiz için 22 yıldır en iyi hizmeti vermek için çalışan ve devamlı yenilikler üreten Pet Hospital bir ilke daha imza atıyor !!!

Yıllar boyunca hasta sahiplerimiz tarafından “petlerin neden sağlık sigortası yok?” sorusuyla karşı karşıya kaldık ve bir cevabımız yoktu. Pet Hospital olarak bu konuda neler yapabiliriz diye düşündük ve sadece kendi hastanelerimizde geçerli olacak Pet Hospital Sağlık Güvencesi’ ni kurduk. Petlerimizin her türlü sağlık problemlerini tedavi edebilecek donanıma sahip iki hastaneye ve uzman hekimleriyle profesyonel hizmet verebilecek kapasiteye sahip olan Pet Hospital pet sağlığında bu girişimiyle öncü olarak yeni bir çağ açmayı hedefliyor.

İnsanlardaki sağlık sigortası benzeri bir sistemle, petinizin yaşına göre alacağınız yıllık programla Pet Hospital Sağlık Güvencesi’ nden faydalanabilirsiniz. Petinizin yaşamı boyunca öngörülen ve öngörülemeyen birçok sağlık harcaması karşınıza çıkacaktır. Öngörülen sağlık harcamaları petinizin aşılamaları ve rutin muayene kontrolleri (diş kontrolleri, kalça displazi muayeneleri), check-up gibi hastalık önleyici uygulamalardır. Öngörülemeyen sağlık harcamaları ise aniden gelişen hastalık sonucu teşhise yönelik muayene, laboratuvar tetkikleri, radyoloji tetkikleri vb. girişimler ile teşhis sonrası gerekli olacak tedavi protokolüdür. Tedavi protokolü ya ilaç tedavisi ya da cerrahi girişimler ile gerçekleşecektir. Aniden gelişen bu üzücü sağlık problemlerinin tedavisi tahminimizden daha pahalı olarak karşımıza çıkabilecektir. Bu masraflardan kaçınabilmek için çoğu zaman hastalanan petimizi Veteriner Hekime götürmek yerine evde tedavi ya da kendiliğinden iyileşmesini bekleme yoluna gidilir, bu da işi iyice çıkmaza sokmaktadır.

Pet Hospital Sağlık Güvencesi
ile petimizin her türlü sağlık probleminde kendiliğinden düzelmesini beklemek yerine Pet Hospital hekimlerinden randevu alarak istediğiniz kadar ücretsiz muayene yaptırabilirsiniz. Ücretsiz faydalanabileceğiniz tomografi, röntgen, ultrasonografi, kalp eko muayenesi, endoskopi vb. tetkikler ile teşhis koyularak uygulanacak olan tedavi prosedürü ya da gerekli olursa her türlü cerrahi operasyon için de herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz.

Bunların yanında ayrıca petinizin bütün rutin aşıları ve rutin muayeneleri de size hatırlatıldıktan sonra randevu alarak hastanelerimize başvurduğunuzda ücretsiz olarak en kaliteli hizmeti alabileceksiniz.

Bu program ile petlerimize zamanında yapılan muayeneler, check-up kontrolleri, eksiksiz aşılar ve gerektiği takdirde yapılacak tedaviler ile hayat kurtarıcı cerrahi girişimlerle onların hayat süreçlerini uzatmayı hedefliyoruz. Amacımız hastalıklarda erken teşhis sağlayıp başarılı bir tedavi protokolü uygulayabilmektir. Pet Hospital Sağlık Güvencesi’ne üye olmanız yeterli.

22 yıllık tecrübesi ile pet sağlığı sektöründe profesyonelliğin markası haline gelmiş Pet Hospital ailesi deneyimli, ilgili, bilgili ve güler yüzlü ekibi ile donanımlı, temiz, hijyenik, konforlu, VIP konseptli hastaneleri ile Ankara’ da Beysukent ve Gaziosmanpaşa semtlerinde hizmet veriyor.

"Siz Sadece Sevin..."

Pet Hospital